טיולי מוסיקה קלאסית בלונדון

טיולי מוסיקה קלאסית בלונדון

לונדון היא כנראה העיר השלישית בגודלה באירופה, מבחינת היקף פעילות מוסיקה קלאסית לאחר וינה וברלין ולפיכך היא מהווה יעד מועדף לטיולי מוסיקה קלאסית. בית האופרה המלכותי, קובנט גרדן, מציג ספר הפקות מופת על שנה ומספר תזמורות ברמה גבוהה פועלות בלונדון כשהמובילה ביניהן היא הסימפונית של לונדון בניהולו המוסיקלי של סיימון ראטל.

בית האופרה המלכותית, קובנט גרדן
האופרה המלכותית, קובנט גרדן בית האופרה המלכותי "קובנט גארדן" הוא אחד מבתי האופרה הגדולים באירופה. מנהלו המוסיקלי של בית האופרה, מאז 2002, הוא המנצח אנטוניו פאפאנו.
התזמורת הסימפונית של לונדון
התזמורת הסימפונית של לונדון התזמורת הסימפונית של לונדון (LSO), שנוסדה ב -1904, היא התזמורת הסימפונית הגדולה והוותיקה ביותר של לונדון. התזמורת מבצעת מעל 120 קונצרטים בשנה ומנהלה המוסיקלי הוא סר סיימון ראטל.
התזמורת הפילהרמונית של לונדון
התזמורת הפילהרמונית של לונדון התזמורת הפילהרמונית של לונדון נוסדה בשנת 1932 ע"י סר תומס ביצ'ם. רשימת המנצחים הראשיים של התזמורת ארוכה ומפוארת וכוללת, מלבד ביצ'ם, את סר אדריאן בולט, גאורג שולטי וברנרד הייטינק. בשנים האחרונות מנהל אותה ולדימיר יורובסקי.
תזמורת פילהרמוניה
תזמורת פילהרמוניה תזמורת פילהרמוניה זוכה להכרה רבה בעולם המוסיקה בגישה פורצת הדרך שלה בגישתה החדשנית והמקורית, חינוך המוסיקה, פיתוח הקהל ובשימוש בטכנולוגיה חדשה כדי להגיע לקהל רחב.