טיולי מוסיקה קלאסית בוינה

טיולי מוסיקה קלאסית בוינה

לא יהיה מוגזם לכנות את וינה כבירת המוסיקה הקלאסית. כמות הקונצרטים והאופרות המוצגות בוינה מדי ערב היא חסרת תקדים. טיולי מוסיקה קלאסית בוינה חייבים לכלול את האטרקציות המוסיקליות והתרבותיות הבאות:

האופרה הממלכתית של וינה (Wiener Staatsoper)
האופרה הממלכתית של וינה בית האופרה הוקם באמצע המאה ה-19 ונחשב לאחד מבתי האופרה המובילים בעולם. יתרונו היקר מפז הוא תזמורת האופרה שהיא לא אחרת מאשר הפילהרמונית הוינאית.
הפילהרמונית של וינה
הפילהרמונית של וינה מיותר לציין שהפילהרמונית של וינה היא אחת התזמורות הטובות בעולם. רבים חושבים שהיא התזמורת הטובה מכולן ולצליל היחודי שלה אין תחליף. התזמורת אינה מנוהלת ע"י מנהל מוזיקלי אלא ע"י מספר מנצחים אורחים.
מוזיקפראיין (Musikverein)
מוסיקה קלאסית - אולם המוזיקפראיין אולם המוזיקפראיין משמש כביתה של הפילהרמונית הוינאית ונחשב המרכז המפורסם ביותר של וינה למוסיקה קלאסית. בנוסף לאקוסטיקה הנפלאה, האולם גם מפואר בצורה יוצאת דופן ודומה יותר לארמון מאשר לאולם קונצרטים.
בית המוסיקה של וינה
בית המוסיקה של וינה בית המוסיקה של וינה נמצא בסמוך לבית האופרה הממלכתית, הוא מוזיאון אינטראקטיבי חוויתי וחדשני ונחשב אתר חובה בכל טיול מוסיקה ותרבות בבירת אוסטריה.
המוזיאון לאמנויות יפות (Kunsthistorisches Museum)
המוזיאון לאמנויות יפות המוזיאון לאמנויות יפות הוקם בסוף המאה ה-19 ע"י הקיסר פרנץ יוזף כדי להכיל ולהציג את אוסף האומנות הקיסרי של בית הבסבורג.
טיולי מוסיקה לוינה
טיול מוסיקה לוינה: מרץ 2020 הסימפוניה ה-1 של מאהלר בניצוחו של כוכב הניצוח תיאודור קורנציס ואופרות המופת של פוצי'ני, טורנדוט ומאדאם בטרפליי בטיול מוסיקה מרגש.
טיול מוסיקה לוינה: מרץ 2020 הסימפוניה ה-3 "ארואיקה" של בטהובן בניצוחו של כוכב הניצוח תיאודור קורנציס, טוסקה של פוצי'ני, הרקוויאם של מוצרט בכנסיית קרל ועוד...