טיולי מוסיקה קלאסית בברלין

טיולי מוסיקה קלאסית בברלין

מרחב המוסיקה הקלאסית בברלין הוא עצום וכולל שמונה! תזמורות סימפוניות גדולות, לא פחות מ-3 בתי אופרה ואין ספור גופים מוזיקליים נוספים מה שמביא את ברלין להיות יעד מועדף עבור טיולי מוסיקה קלאסית.

הפילהרמונית של ברלין
הפילהרמונית של ברלין הפילהרמונית של ברלין היא ללא ספק אחת מהתזמורות הטובות בעולם. ביתה הוא ה"פילהרמוני" המפורסם בצורת האוהל שלו. כיום, המנהל המוסיקלי של התזמורת הוא המנצח הבריטי סיימון ראטל ועתיד להחליף אותו קיריל פטרנקו.
אולם "פילהרמוני"
פילהרמוני אולם "פילהרמוני" המשמש כבית הפילהרמונית של ברלין ונחשב אחד מאולומות הקונצרטים הטובים בעולם. עיצובו הייחודי, בצבע צהוב בוהק, שם את במת התזמורת במרכז האולם ולא בחזית.
האופרה הממלכתית (Staatsoper)
האופרה הממלכתית (Staatsoper) האופרה הממלכתית (Staatsoper) הוא בית האופרה החשוב בברלין ומשנת 1992 מנהל אותו מיודעינו דניאל ברנבוים. בית האופרה עובד כבר מספר שנים שיפוצים נרחבים. בסוף 2017 עתיד בית האופרה המחודש להיפתח שוב.
הקתדרלה של ברלין (Berliner Dom)
ברלינר דום הברלינר דום, היא הכנסייה הגדולה ביותר בברלין ונחשבת כמרכז הכנסיות הפרוטסטנטיות בגרמניה. הקתדרלה ידועה גם בזכות העוגב המפואר שלה ומארחת קונצרטי מוסיקה קלאסית לעיתים קרובות.
מוזיאון כלי הנגינה
טיול מוסיקה קלאסית למוזיאון כלי הנגינה במוזיאון מוצגים 3500 כלי נגינה בתחום מוסיקה קלאסית החל מהמאה ה-16. גם כלי הנגינה העתיקים יותר מתוחזקים בצורה מצויינת וניתן לנגן עליהם.
אי המוזיאונים
טיול מוסיקה קלאסית לאי המוזיאונים כולל את המוזיאונים: המוזיאון הישן (Alte Museum), המוזיאון החדש (Neue Museum), ה- Bodemuseum, הגלריה הלאומית (Nationalgalerie) ו - מוזיאון פרגמון (Pergammonmuseum).
טיולי מוסיקה לברלין
טיול חג המולד לברלין הצטרפו אל טיול מוזיקה בחול המועד פסח עם התשיעית של בטהובן בניצוח דניאל ברנבוים, הרקויאם של מוצרט בגירסה מיוחדת של רוברט לוין ועוד...