המלצות מטיילים

אמנון סטרשנוב

לירן שלום רב,

בשמי ובשם כל משתתפי טיול המוסיקה הקלסית בוינה (1 – 5 מאי 2018), הנני מבקש להודות לך על ההדרכה וניהול הטיול כולו, בהצלחה מרובה.

נהנינו מאד מהיצירות המוסיקליות ששמענו במהלך הטיול (אאידה של ורדי, הרקויאם של מוצרט, הסימפוניה החמישית של מהלר, ועוד), כמו גם מהסיורים שערכנו באתרים שונים בעיר עצמה ומהטיול המוצלח בעמק הוואכאו, לאורך הדנובה.

כל זאת, בהדרכתך ובהנחייתך הראויים לשבח, בנועם הליכות ובצניעות, ותוך גילוי ידע מוסיקלי רב. דומני, שרובנו נשמח ליטול חלק גם בטיולי המוסיקה הבאים, בהדרכתך.

בברכה ובתודה,

אמנון סטרשנוב


אורה ודני בר-גיל

לירן ורוני היקרים,

מבקשים להודות לכם מעומק הלב על שזיכיתם אותנו בחוויה מוסיקלית מרגשת, מרתקת ומאד מהנה בטיול המוסיקה לוינה, זלצבורג ומינכן.

הארגון היה מעולה, האווירה בקבוצה היתה מאד נעימה ומעל לכל – הדרכות מקצועיות לקראת האירועים המוסיקליים היו ה"דובדבנים שבקצפת". לסיכום, מרגישים שגילינו נתיב חדש שיאפשר לנו לחוות את המוסיקה באופנים נוספים.

ובהזדמנות זו – מאחלים לכם, לכל הקבוצה ולכל עם ישראל בריאות, אהבה ושלום.

ד"ר (ניהול מו"מ ויישוב סכסוכים) אורה בר-גיל, עו"ד


רונית הר שמש ושלמה פורת

ללירן,

תודה רבה על ימים קסומים בטיול חג המולד לברלין.

נהנינו מאד מהטיול ובמיוחד מהקונצרטים הנפלאים, אותם זכינו לשמוע באולמות המפוארים של ברלין. תמיד ישבנו במקומות מעולים, משם יכולנו לראות היטב את התזמורת והמנצח. אין ספק שהייתה זו חוויה רב-חושית עוצמתית ביותר.

לחוויה מיוחדת זכינו במפגש מרתק עם יונאס, נגן העוגב של כנסיית הזכרון, אשר העניק לנו הסבר מפורט על הכלי המרשים הזה, הדגים וניגן עבורנו. כמו כן נהנינו מאד לשמוע אותך מנגן והופתענו כאשר ניתנה לנו ההזדמנות לנגן בעוגב גם כן, וכך שלמה פורת ניגן את הקטע המתאים לחנוכה של הנדל והללויה של ליאונרד כהן.

נהנינו מאוד מהסיור המודרך בהדרכתו של נתי (מדריך מדהים) וגם מהקבוצה שהייתה נעימה והכרנו בה חברים שעם חלקם בוודאי נשמור על קשר.


עמוס רון

הטיול לאוסטריה וגרמניה היה מהנה ומעשיר, עמוס בחוויות בכלל ומוסיקליות בפרט. מבחר המופעים היה מגוון ומרתק וחלקם אף היו מאוד מיוחדים ומרגשים.

נהניתי במיוחד מסיבליוס בוינה, מהאופרה לה טראוויאטה ומהסימפוניה השניה של מאהלר במינכן. האתרים שבהם ביקרנו היו מעניינים ובמיוחד אהבתי את המוזיאונים בוינה ואתרי הטבע בדרך לזלצבורג.

החלוקה בין פעילות מאורגנת לפעילות חופשית וזמן מנוחה לפני המופעים הייתה מוצלחת. רוני פורת הוסיף הרבה ברוחו הטובה, הידע והפתיחות שלו.

עמוס


יוכי ניסנקורן

לירן היקר,

לשמחתי באפריל 2019 הצטרפתי לטיול מוסיקה לוינה מקסים ומהנה.
הטיול היה מתוכנן ומוקפד להפליא וענה על כל ציפיותי.

בחירת הקונצרטים ומקומות הישיבה הטובים הוסיפו רבות לחוויה המרגשת.

מלווה הקבוצה המנצח רוני פורת, היה זמין וקשוב והשרה אוירה נינוחה שהשפיעה לטובה על הקבוצה שהיתה מגובשת ותומכת.

המדריך המקומי דובר העברית שחי כמה שנים בארץ העביר לנו את 2 ימי הסיורים הצורה מרתקת ומופלאה.

לסיכום: אני מודה לך על חויה מיוחדת זו שחויתי ואשמח להשתתף גם בטיולים הבאים.

תודה,

יוכי ניסנקורן


רפי ונטלי ריינר

הטיול לוינה, זלצבורג ומינכן היה כיפי ואיכותי. הגענו למקומות שלא היינו מגיעים אליהם בצורה אחרת עם דגש על אירועי מוסיקה ותרבות.

משתתפים נעימים, ארגון והדרכה מעולים, בקיצור מומלץ בחום!


נחמה גישרי-מיכאלי

רב תודות על הטיול המהנה לוינה: הארגון, בניית תוכנית הטיול, "בחירת המשתתפים" ובקיצור על הכל.

כל הכבוד, כן ירבו.

נחמה


דלית הראל ושירלי פרידמן

במסגרת טיולי מוסיקה חווינו חוויית טיול מיוחדת. לירן תכנן את הטיול בצורה מגוונת ומאוזנת, שבאה לידי ביטוי בשני קונצרטים מרשימים ובהפקה מרהיבה של האופרה "אאידה", ביום טיול מחוץ לוינה באיזור יפיפה, שלווה ע"י מדריך מקומי מקצועי ביותר.

כמו כן נחשפנו למוזיאון היהודי ולמוזיאון לתולדות האומנות שהיה מרתק. בנוסף ראינו את ארמון שנברון המפואר, ואת הגנים שסביבו. התוכנית היתה כאמור מגוונת מאוד, אך לא עמוסה מדי, כך שנותר לנו גם זמן להסתובב בווינה באופן עצמאי.

מודות על ההזדמנות לחוות כך את וינה,

דלית הראל ושירלי פרידמן


Saul Goren

Paso una semana y todavia sigue fresco en mi los momentos que pasamos en esa ciudad en la que se respira musica en cada esquina.

Fue una experiencia extraordinaria estar en lo mas alto de la musica clasica y opera, algo que no se puede olvidar. El grupo de gente muy agradable lo que tambien aporta al exito de la excursion, por lo cual, le agradezco Liran a la programacion del mismo. GRACIAS y espero encontrarnos en otra excursion.

SHALOM


רחל קוריאט

אני רוצה להודות לך על 6 ימים של טיול מוסיקאלי נפלא בלונדון. זכינו לטיול מושלם הודות לארגון הקפדני ו'המתוקתק' שלך, אך יותר מכך מהרגישות והגמישות שגילית בהיענות לצרכים ולבקשות שלנו. כל אלה תרמו לחוויה הנפלאה והמרגשת שהייתה לנו.

הבחירות המוסיקליות – שתי אופרות (טוסקה וכרמן) באולם המרשים של הקובנט גרדן היו עבורנו חוויה בלתי נשכחת. הצטרפו לכך גם הקונצרט של הפילהרמונית של לונדון, והקונצרט לעוגב ולחצוצרה בקתדרלת וסטמינסטר.

ייזכרו לטובה גם הסיורים בלונדון בעיקר באוטובוס ובשייט בסירה. למרות החששות ממזג האוויר הקר שהיה צפוי, דווקא קבלת הפנים של לונדון בלבן (שלג) הייתה מרהיבה, ובימים שלאחר מכן הקור וגם קצת גשם, לא פגמו בהנאתנו.